Hakkımızda


        ARCEER MİMARLIK,  yurt içinde ve yurt dışında yerli ve yabancı firmaların konut, villa, endüstriyel tesis  projelerinde edindikleri 20 yıllık mesleki deneyimlerini tek bir çatı altında birleştiren 2 ortak tarafından Eylül 2009’da kurulan genç bir firmadır.

Geçen kısa süreye rağmen, ARCEER MİMARLIK prestijli projeleri başarıyla tamamlayarak ülkenin önde gelen markaları ile çalışmalarını sürekli olarak genişletmiştir. Firmamızın başarısında ileri teknolojiyi kullanabilme yetkinliği, yenilikçi, disiplinli ve titiz çalışma stili, müşteri memnuniyeti üzerine odaklı felsefesi, güçlü ve mesleki deneyimi yüksek kişilerden oluşan teknik ekip kadrosu bu başarı da etkili olmuştur.

        ARCEER MİMARLIK Çeşme’nin turizmde ki potansiyelinin farkına vararak 2014 yılından itibaren konfor ve estetiğe, modern ve lüks bir mimari yaklaşıma, kaliteye, müşteri isterileri odaklı butik villa projelerine başlamıştır. Hedefimiz bölgedeki güçlü firmalardan biri olarak kalite ile lüks ve konforun modern çizgiler ile buluştuğu yeni projeleri tamamlamaktır.

Şirketimizin misyon ve vizyonu bundan sonraki projelerinde de aynı başarıların üstüne koyarak devam etmeyi, kurumsal bir yapıya ulaşarak bölgedeki güvenilir firmalardan biri olmayı, teknolojiyi ve mimari çözümlemelerde yenilikçi ile modern yaklaşımı korumayı başararak yeni projeler gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.